Přeskočit na obsah
Domů » Naše řešení

Naše řešení

V jaké fázi nás poptat?

Pokud se jedná o stavbu nového domu, je ideální nás poptat ještě ve fázi projektování domu společně s architektem. Technologie se plánují již v projektu a je vhodné správně připravit prostupy a umístění, tak aby na sebe vše ideálně navazovalo. S plánováním rádi pomůžeme.

Pokud se jedná o rekonstrukci je vhodné se na nás obrátit v průběhu nebo na úplném začátku rekonstrukce. Pomůžeme s výběrem ideální kombinace technologií.

Příklad 1

Centrální řídící systém: Loxone, ovládání osvětlení, regulace stínění ve spolupráci s vytápěním, centrální funkce domu, komunikace se zabezpečovacím zařízením. Ovládání domu z jedné aplikace.

Větrací jednotka s rekuperací: Jablotron Futura, doplňkový modul CoolBreeze pro příjemné dochlazení/dotápění vzduchu, doplňkový modul VarioBreeze pro přesně řízení CO2 v jednotlivých místnostech

Elektrické podlahové vytápění: Topné kabely Fenix, umístěné těsně pod dlažbou. Komfortní dotápění místností. Mimořádně vhodné jako doplňkový zdroj tepla do pasivních domů.

Příklad 2

Centrální řídící systém: Loxone, ovládání osvětlení, regulace stínění ve spolupráci s vytápěním, ovládání vytápění a chlazení, centrální funkce domu, zabezpečení objektu, přístupový systém. Ovládání domu z jedné aplikace.

Větrací jednotka s rekuperací: Zehnder ComfoAir Q350, doplňkový modul ComfoSpot, který s pomocí tepelného čerpadla dochlazuje nebo dotápí vzduch.

Tepelné čerpadlo země-voda: Thermia Calibra Cool, zajišťuje nízkonákladové vytápění domu a v letních měsících dokáže příjemně chladit. Zároveň se stará o ohřev TUV. Dokonale funguje ve spojení s centrální rekuperací Zehnder a systémem Loxone.

Jak vybrat technologie?

Chápeme, že každý dům je originál, každý zákazník je specifický a má odlišnou představu a požadavky. Společně vybereme ideální kombinaci technologií do Vašeho rodinného domu. Stačí nás nezávazně kontaktovat.