Přeskočit na obsah
Domů » Naše řešení

Naše řešení

  • Komplexní dodávka technologií do rodinných domů – vytápění, chlazení, větrání s rekuperací tepla, řídící systém, ohřev vody, zabezpečení…
  • Dodáváme a montujeme soubor technologií značky Jablotron – Systém 21
  • Nejsme společnost, jsme koordinovaný tým řemeslníků/podnikatelů
  • Všichni vzájemně spolupracujeme
  • Dodáváme a montujeme ověřené technologie
  • Vhodné pro novostavby – nízko energetické a pasivní domy i rekonstrukce
  • Po celou dobu stavby domu komunikujete s jedním týmem, případně jedním zástupcem

V jaké fázi nás poptat?

Pokud se jedná o stavbu nového domu, je ideální nás poptat ještě ve fázi projektování domu společně s architektem. Technologie se plánují již v projektu a je vhodné správně připravit prostupy a umístění, tak aby na sebe vše ideálně navazovalo. S plánováním rádi pomůžeme.

Pokud se jedná o rekonstrukci je vhodné se na nás obrátit v průběhu nebo na úplném začátku rekonstrukce. Pomůžeme s výběrem ideální kombinace technologií.

Příklad 1

Centrální řídící systém: Loxone, ovládání osvětlení, regulace stínění ve spolupráci s vytápěním, centrální funkce domu, komunikace se zabezpečovacím zařízením. Ovládání domu z jedné aplikace.

Větrací jednotka s rekuperací: Jablotron Futura, doplňkový modul CoolBreeze pro příjemné dochlazení/dotápění vzduchu, doplňkový modul VarioBreeze pro přesně řízení CO2 v jednotlivých místnostech

Elektrické podlahové vytápění: Topné kabely Fenix, umístěné těsně pod dlažbou. Komfortní dotápění místností. Mimořádně vhodné jako doplňkový zdroj tepla do pasivních domů.

Příklad 2

Centrální řídící systém: Loxone, ovládání osvětlení, regulace stínění ve spolupráci s vytápěním, ovládání vytápění a chlazení, centrální funkce domu, zabezpečení objektu, přístupový systém. Ovládání domu z jedné aplikace.

Větrací jednotka s rekuperací: Zehnder ComfoAir Q350, doplňkový modul ComfoSpot, který s pomocí tepelného čerpadla dochlazuje nebo dotápí vzduch.

Tepelné čerpadlo země-voda: Thermia Calibra Cool, zajišťuje nízkonákladové vytápění domu a v letních měsících dokáže příjemně chladit. Zároveň se stará o ohřev TUV. Dokonale funguje ve spojení s centrální rekuperací Zehnder a systémem Loxone.

Příklad 3 – Jablotron Systém 21

Jedná se o ucelený balíček technologií do rodinných domů. Výrobcem je česká společnost Jablotron s dlouholetou tradicí.

Jeho základní vlastností je ucelenost a přitom nízká investiční náročnost. Je to kvůli tomu, že čím kvalitnější je obálka domu, tím jednodušší a méně investičně i provozně náročné technologie Váš dům potřebuje. Každý z prvků Systému 21 je navržený tak, aby perfektně plnil svou funkci. Výrobky jsou konstrukčně co nejjednodušší – pro dlouhodobou spolehlivost provozu a minimální nároky na údržbu a servis. Technologie mezi sebou perfektně spolupracují a máte možnost všechny technologie Jablotronu ovládat z aplikace MyJablotron.

Ohřívač TUV: Ambienta W

Zásobník má vestavěné tepelné čerpadlo, které zajišťuje ekologickou a ekonomickou výrobu teplé vody během celého dne. Vzhledem k integrovanému řešení nemá tepelné čerpadlo žádnou venkovní jednotku, instalují se pouze dvě vzduchová potrubí přes obvodovou stěnu domu.

Užijte si bezstarostný a ekologický ohřev teplé vody od Jablotronu !

Rekuperační jednotka Futura

Rekuperační jednotka zabezpečí přirozené větrání Vašeho nového domova. Při řízeném větrání s rekuperací jde o kontinuální výměnu vzduchu zevnitř za čerstvý a čistý vzduch zvenku. Přiváděný vzduch získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla, je tedy tepelně optimalizován a díky použité filtraci také zbaven prachu, pylu a alergenů.

Jablotron Futura jsou skutečné plíce Vašeho domova !

Elektrokotel Volta

Díky zcela nově vyvinuté elektronice nabízí Jablotron v elektrokotli Volta skutečně plynulou regulaci dodaného tepla. Kotel Volta může trvale dodávat i velmi malé množství tepla, aniž by se musel odpínat (cyklovat). Topná soustava tak může dodávat přesně tolik energie, kolik dům zrovna potřebuje, což výrazně zvyšuje Vaši tepelnou pohodu v domácnosti.

Elektrokotel Volta je teplo Vašeho domova !

Provázanost mezi ostatními produkty Jablotron

Všechny technologie Jablotron mezi sebou dokonale spolupracují. Správa a ovládání jednotlivých technologií může být pomocí App MyJablotron, webového rozhraní, klávesnice alarmu, klíčenky.

Více informací o technologiích Jablotron naleznete na webu výrobce nebo nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme

https://www.jablotronlt.com/

Jak vybrat technologie?

Chápeme, že každý dům je originál, každý zákazník je specifický a má odlišnou představu a požadavky. Společně vybereme ideální kombinaci technologií do Vašeho rodinného domu. Stačí nás nezávazně kontaktovat.